Motoryzacja

Uchwyt na narty

Uchwyt na narty to łatwy sposób na transport całego sprzętu narciarskiego w góry. Montuje się go po prostu na szczycie dowolnego pojazdu i pozwala na bezpieczne, stabilne i łatwe przewożenie do kilku par nart lub desek snowboardowych. Duże, wyściełane zagłówki można regulować w górę lub w dół, dzięki czemu sprzęt jest chroniony, bezpieczny i ustawiony pod odpowiednim kątem, co ułatwia załadunek. Największą zaletą jest to, że cała rodzina może wspólnie cieszyć się jazdą na nartach, a pasażerowie nie muszą borykać się z brakiem miejsca w środku.

Uchwyty na narty wykonane są z solidnej, wytrzymałej stali nierdzewnej i posiadają wytrzymałą nylonową taśmę do zabezpieczenia sprzętu. Hak na narty utrzymuje sprzęt pionowo wewnątrz skrzyni ładunkowej Twojego auta. Dzięki temu zwalnia się dużo miejsca i wszystko jest w zasięgu ręki podczas załadunku i rozładunku.

Magnetyczny uchwyt na narty to ekonomiczny sposób na przewożenie sprzętu narciarskiego. Nie wymagają wiercenia otworów w dachu i są fantastycznym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą wiercić otworów w samochodzie, dla osób z samochodami, w których zamontowano już wiele akcesoriów, a nawet dla samochodów z zakrzywionym dachem. Ich zaletą jest brak potrzeby mocowania na specjalnych belkach.

Jeśli kupujemy klasyczne uchwyty na narty, w komplecie znajdują się uniwersalne szyny, do których można przymocować uchwyty na narty. Za pomocą takiego rozwiązania możemy przewozić narty lub snowboard, kaski i inne rzeczy. Oprócz pojemników transportowych istnieją bagażniki na narty do samochodów z wysokimi szynami montażowymi, które będą montowane na bagażniku dachowym.