Zycie i Styl

Jak stylizować długie płaszcze?

Długie płaszcze są podstawą w wielu szafach. Dodają szyku każdej stylizacji i występują w różnych rodzajach tkanin od wełny po skórę. Długie płaszcze mogą dodać odrobinę klasy i wyrafinowania do każdego stroju. Długi płaszcz można założyć na prawie każdą okazję, w zależności od stylu, tkaniny, koloru i dodatków. Podczas stylizacji długiego płaszcza należy pamiętać o następujących kwestiach:

*Dress it down: Kluczową rzeczą do zapamiętania podczas stylizacji długiego płaszcza jest wygląd trencza. Możesz założyć płaszcz na swój ulubiony strój lub top, nosząc go odkrytego i bez niczego pod spodem. W ten sposób uzyskasz wyrazisty wygląd.

*Layer it up: Dobrym sposobem na wyróżnienie się długiego płaszcza jest układanie warstw lub parowanie go z innym artykułem odzieżowym lub akcesorium, które uzupełnia płaszcz, dodając kolor, teksturę, a nawet wzór (jeśli zrobione dobrze). Możesz założyć sweter pod płaszcz i sparować go z ulubionymi jeansami typu skinny lub też postawić na klasykę i założyć płaszcz do ładnej spódnicy i obcasów.

*Accessorize: Aby złożyć strój, który ma największy wpływ, dodaj szczegóły, które naprawdę robią oświadczenie. Możesz dodać paski lub szaliki, aby zwrócić uwagę na jeden konkretny obszar ciała, który chcesz podkreślić. Więcej modowych artykułów znajdziesz na stronie https://diysy.pl/ .