Biznes

Taxi w Katowicach z dworca na lotnisko

Źródło: https://katowice.ekotaxi.pl/

Zamów nasze taxi w Katowicach z dworca na lotnisko

Taxi w Katowicach z dworca na lotnisko to trasa poza samo miasto, ale zrealizujesz ją bez problemu, wybierając nasze usługi. Korzystają z nich nie tylko tutejsi mieszkańcy, ale i osoby z całego regionu. W tym celu warto wybrać korporację, z którą taki przejazd będzie komfortowy i jednocześnie opłacalny. Jeśli szukasz transportu na lotnisko, postaw na Eko Taxi.

Kompleksowa oferta

Eko Taxi to pewne i bezpieczne przejazdy, które oferujemy w atrakcyjnych cenach. Można to odczuć nie tylko na dłuższej trasie do portu lotniczego, ale też jeżdżąc na co dzień naszymi taksówkami po samych Katowicach i okolicach miasta. Polecamy zatem nasze kursy na wielu różnych trasach. Istnieje również możliwość zamówienia większego taxi typu kombi lub VAN dla 6-7 osób. Szczególnie mieszkańcom Katowic polecamy także inne punkty naszej oferty, w której znajdują się różne usługi dodatkowe, takie jak m.in. monitorowany przewóz dzieci, obsługa imprez, możliwość przewozu zwierząt czy zakupy na telefon przez całą dobę. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.

Komu się przyda taka usługa?

Z takiej usługi skorzystać mogą mieszkańcy Katowic, którzy mieszkają blisko dworca lub zdecydują się tam podjechać, np. komunikacją miejską. Mieszkając w innych rejonach miasta warto jednak pamiętać, że taksówkę można zamówić bezpośrednio spod miejsca zamieszkania, co będzie szczególnie komfortowe. Na kursy na tej trasie najczęściej decydują się jednak osoby z okolicznych miejscowości czy miast, którzy najpierw przyjeżdżają do Katowic pociągiem lub autobusem dalekobieżnym, wysiadając właśnie na samym Dworcu PKP lub znajdującym się obok niego Międzynarodowym Dworcu Autobusowym. Dotyczy to sporego grona osób, bo obok lotniska w Krakowie, właśnie to katowickie jest drugim największym w tej części kraju.